Silny mężczyzna

Dzisiejsze czasy to rewolucyjna pora, w kształtowanie męskości.

Brak ojców w życiu córek i synów, samotne matki, bombardowanie informacjami jak żyć od aktorów, celebrytów, Instagrama czy Facebooka. To kształtuje przekaz.

Dodatkowo młodzi mężczyźni zamiast walczyć o swój charakter dostają dziedzictwo swoich ojców bez wysiłku, jak i ciepło stęsknionych kobiet za męską emanacją . Mężczyzn zdemoralizowała dziedziczona uzurpacja przewagi i władzy i łatwość dostępu do kobiet.

Kobiety zdemoralizowała dziedziczna klątwa podrzędności, poddaństwa i zniewolenia.

Następuje era zmian.

Młody mężczyzna i kobieta, nie wiedzą co to męskość.

Młode kobiety wychowywane na “mścicielki” skrzywdzonej matki a chłopcy na “paziów” pielęgnujących rany porzuconych matek.

Potem na próżno próbuje jedna i druga strona sprostać wyobrażeniom.

Kobiety szukają idealnego partnera a mężczyzna nie jest gotowy na żądania kobiety.

Mężczyzna wiec wybiera najłatwiejsze wyjście rezygnując z trudności budowania relacji i ryzyka z tym związanego.

Na nowo trzeba namalować postać ojca.

Ogarnijmy sie Panowie.

Nie jesteśmy od spełniania oczekiwań kobiet.

Kobiety maja mnóstwo potrzeb. Niektóre określone niektóre nie, niektóre wyobrażone, niektóre konkretne. Kobieta jest zdolna zakochać się w swoim wyobrażeniu. Niejedna podkochiwała się w aktorach w czasach młodzieńczych.

Kobiety są inne. Nie będziemy myśleć, rozmawiać i rozumieć jak kobiety.

To do nas należy, wiec określenie czym będzie męskość w nowym wydaniu.

Nie słuchaj kobiety. Słysz Ją ale nie słuchaj. Ty musisz wiedzieć jak ogarnąć prace, jakie cele własnego rozwoju określisz na przyszłość.

Ty musisz mieć charakter i osobowość.

Wiele kobiet na początku zareagują negatywnie na te zmiany. Ponieważ to również wymusi na nich zmianę. Musza zapomnieć o uległym facecie oraz o samcu alfa, który ma spełnić ich pragnienia.

Podświadomie jednak kobiety chcą mężczyznę z zasadami, celami, pracowitego, ogarniętego, takiego, który nie przestraszy się jak Ona będzie niezadowolona, ale też nie zareaguje wtedy agresją. Będzie spójny, moralny, uczciwy.

Odwaga, odporność, waleczność, odpowiedzialność, wytrzymałość, pracowitość, pewność siebie, niezależność, zaradność, kreatywność, poczucie honoru i sprawiedliwości – to nie są cechy i możliwości, które utrudniałyby mężczyznom życie.

“Czterdziestolatek”

Ksiazka nie tylko do czytania, ale do przebywania z nia.

Wspaniale nadaje się na wieczór z winem i przy świecach.

Wspaniale nadaje się na prezent dla mężczyzny.